Kjo vajz zhdukej cdo nate ne te njejten koh, pasi nena e saj e ndoqi u tr.ondit nga ajo se cfare zbuloi..(VIDEO)

jo nuk donte ta shqetësonte atë me zhdukjen e vazhdueshme të Christine. Në vend të kësaj, ajo vendosi ta trajtonte vetë kete problem. Disa ditë më vonë,…

Jam e ndame nga burri plot e 4Vite kaluan jam mer.zit shum apo me mir kam nevoj per mashkuII se spo muj me du.ru më dua të

Tani ta thom te drejten un nuk du ma rtes por e kam vendos vetem mu knaq vetem per in at te kojshive se sum lan rahat…

Kam qen 2 her e Martuar. Tani jam e Lir kerkoj vetem te burra mbi 50 vjec

Historia ime eshte interesante sepse une kam qene e martuar me para 2 here, mirepo te dyja martesat deshtuan shkaku shume gjerave me partneret. Tani jame e…

27 Vjecarja Nga Kosova; THYEM Shtratin Duke Bere AtePUNEN Eger

Ishim d uke vallëzuar e duke kënduar, për disa momente u ula se u lodha, doja të pija një gotë ujë dhe nipi i burrit më tha…

Gruan Time E Kam Mar Vetem Per Letra,Marre M’vjen Me Dal Me Ta Se I Ka 111 Kg,Tash Qe E Kom Arrit Qellimin Nuk Po Di

Gruan Time E Kam Mar Vetem Per Letra,Marre M’vjen Me Dal Me Ta Se I Ka 111 Kg,Tash Qe E Kom Arrit Qellimin Nuk Po Di JU…

Dua burr dhe e dua menjehere se jam lodh me njerez jo serios. Ja NUMRl im:6944931

Edhe pse nje vaijz e re, mendoj se ka ardh koha me gjet nje BU RR edhe une sepse vet nuk po shkon me. Dua ta kem…

Vetem Me Ngrehi Fustanin Iarte Pa Me Pyetur

KoIegu im i punes ishte i dashuruar pa mas tek zogu lm por nuk e dija se do taLEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME…

Kerkoj fatin e jetes Prishtinalikja 2 muaj e martuar ne gjermani

jom e vetem jom e divo rcuar dhe deshiroj te njoftoj ndonji mashkull qe ka pretendime serioze dhe te jet mardhenie pune mundesisht ish burri iku me…

“U Lodha Duke I Kërkuar Burrit Të Bëjmë…”, 38-Vjeçarja E Refu.Zuar I Habit Të Gjithë

Jam e lodhur duke i kërkuar bashkëshortit tim që të bëjmë pune. Një grua ka treguar për ps ikologun e kohë më parë jeta e saj sk…

Jam nje e Re e Ve dhe qe Dua te kem vetem Qejf ne kete bote

Ne redaksin ton ka ardh nje leter nga nje gru a rreth 35 vite, bu rri i te ciles ka nderru jete nga nje vr asje para…